недеља, 4. септембар 2011.

Provera superligaša - Radnički slavio u Jagodini

::: JAGODINA ::
Kragujevčani i Jagodinci iskoristili pauzu u šampionatu i odmerili snage. Radnički 1923 je nakon preokreta u drugom poluvremena pobedio sa 2:1.
 Fudbaleri Radničkog 1923 i Jagodine iskoristili su pauzu u šampionatu i odigrali prijateljski meč. Domaći su poveli već u 8. minutu nakon greške Božovića koji je kratko vratio loptu Pustinjakoviću do koje je pre stigao Stojanović i lob udarcem ubacio u mrežu. U nastavku utakmice Kragujevčani su načinili preokret. Najpre je novajlija Udovičić u 56. minutu iskoristio odlično proigravanje Miloškovića i poravnao rezultat na 1:1.
 U 71. minutu postavljen je konačan rezultat utakmice. Nespretno je reagovala odbrana Jagodine ispred gol linije svog gola. Lukić je u nameri da izbije loptu što dalje od svog gola pogodio Tomića, koji je ni kriv ni dužan, postigao gol.