недеља, 28. август 2011.

Radnički ubedljiv u Ivanjici

::: IVANJICA :::

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog pobedili su Javor u Ivanjici sa 4:2 u 3. kolu Superlige.
Radnički je potvrdio da ima kvalitet za Superligu nastupom u Ivanjici protiv Javora. Iako u ulozi blagog favorita, domaći nisu opravdali očekivanja ne tako velikog broja gledalaca, dok su gosti iz Kragujevca od prvog minuta tačno znali šta hoće i kako da dođu do velikog vođštva.
Posle 3:0 do kojih su gosti stigli golovima Kostića, Miloševića i Petrovića, Javor je sve karte bacio na napad i preko Mišića je u 73. minutu ublažio visoku prednost Radničkog.
Kada se mislilo da će se utakmica završiti ovim rezultatom, Javor je došao do penala koji je realizovao Rendulić i utakmica je dobila neočekivan zaplet, ali su gosti ipak do kraja postigli još jedan gol.