| N1

Grupa kragujevačkih studenata u blokadi odlučila je da se, kako je to nazvala, vrati korenima studentske pobune i ponovo šeta Srbijom.
Oni su, posle
šesnaestominutne tišine, u znak sećanja na žrtve pada nadstrešnice,
krenuli ka Kraljevu na skup "Sve se vidi" na Vidovdan, prenosi N1. Doček
su imali na svojoj današnjoj pretposlednjoj stanici, u Kniću. Današnja
ruta je duga 33 kilometra, a planirano je da oko 22 sata stignu u
Bresnicu, gde će prenoćiti u lokalnom Domu kulture. Osim studenata, koji
nisu samo iz Kragujevcu, tu su i građani koji ih prate. Profesorka
engleskog jezika Sandra Stefanović
Нема коментара:
Постави коментар